5.000 TL’ye Doblo & Fiorino'nun anahtarı elinde!

Hemen bir Birmot Showroom’una gelin, istediğiniz Doblo veya Fiorino' yu seçin, bahara kazançla başlayın.

DOBLO COMBI 1.4 FIRE SAFELINE
5.000 TL PEŞİNATLI KREDİ ÖDEME TABLOSU
Tablodaki taksit tutarı 2018 model yılı 0 km Doblo Combi 1.4 Fire Safeline modelinin kredi kullandırımına örnektir. Kredi kampanyası nakit indirimden faydalanılması durumunda kullanılamaz. Kampanya uzatılmış garanti ürünü ile birlikte geçerlidir. Tablodaki maliyet oranlarına, tüm yasal vergi/fonlar ve ticari kullandırımlı kredilerde maksimum 690 TL olan kredi tahsis ücreti dahildir. Tahsis ücreti kredi tutarına dahil değildir. FIAT ve Koç Fiat Kredi önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

FIORINO COMBI 1.3 PREMIO 95 HP
5.000 TL PEŞİNATLI KREDİ ÖDEME TABLOSU
Tablodaki taksit tutarı 2018 model yılı 0 km Fiorino Combi 1.3 Premio 95 hp modelinin kredi kullandırımına örnektir. Kredi kampanyası nakit indirimden faydalanılması durumunda kullanılamaz. Kampanya uzatılmış garanti ürünü ile birlikte geçerlidir. Tablodaki maliyet oranlarına, tüm yasal vergi/fonlar ve ticari kullandırımlı kredilerde maksimum 690 TL olan kredi tahsis ücreti dahildir. Tahsis ücreti kredi tutarına dahil değildir. FIAT ve Koç Fiat Kredi önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

2017 VE 2018 MODEL ARAÇ KOŞULLARI VE KREDİ TABLOSU (DOBLO)Tabloda yer alan bilgiler 2017 ve 2018 model 0 km FIAT Doblo modeli için geçerlidir. Kampanya uzatılmış garanti ürünü ile birlikte geçerlidir. Kredi kampanyası nakit indirimden faydalanılması durumunda kullanılamaz. Tablodaki faiz oranları ve taksit tutarları ticari kullandırıma örnektir. Tablodaki maliyet oranlarına, tüm yasal vergi/fonlar ve ticari kullandırımlı kredilerde 690 TL olan kredi tahsis ücreti dahildir. Tahsis ücreti kredi tutarına dahil değildir. Hususi kullandırımlı krediler için yetkili FIAT bayisi ile görüşebilirsiniz. FIAT ve Koç Fiat Kredi önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi www.kocfiatkredi.com.tr’dedir.

2017 VE 2018 MODEL ARAÇ KOŞULLARI VE KREDİ TABLOSU (FIORINO)Tabloda yer alan bilgiler 2017 ve 2018 model 0 km FIAT Fiorino Dizel modeli için geçerlidir. Kampanya uzatılmış garanti ürünü ile birlikte geçerlidir. Kredi kampanyası nakit indirimden faydalanılması durumunda kullanılamaz. Tablodaki faiz oranları ve taksit tutarları ticari kullandırıma örnektir. Tablodaki maliyet oranlarına, tüm yasal vergi/fonlar ve ticari kullandırımlı kredilerde 690 TL olan kredi tahsis ücreti dahildir. Tahsis ücreti kredi tutarına dahil değildir. Hususi kullandırımlı krediler için yetkili FIAT bayisi ile görüşebilirsiniz. FIAT ve Koç Fiat Kredi önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi www.kocfiatkredi.com.tr’dedir.

Kampanya, 3 - 30 Nisan 2018 tarihleri arasında, 2017-2018 model 0 km Doblo ve Fiorino modellerinde uzatılmış garanti alımıyla birlikte geçerlidir.