Fiat 500L

Fiat 500L

Oppening Edition

Fiat 500L Genel

Büyürken tarzını kaybetmek istemeyenlere ve hayatının her anında kendi yolunu çizmek isteyenlere FIAT’tan yepyeni bir otomobil: 500L!


FIAT 500L ile hayatınıza genişlik, konfor ve tarz katın!

Fiat'ın küresel satış hacmine ve marka imajına önemli katkı sağlayan 500 ailesinin son üyesi 500L, geniş yaşam alanıyla fonksiyonelliği birleştirmenin yanı sıra, üstün tasarım ve sürüş özellikleriyle de bir kompakt SUV'un performansını sunuyor.

2012'de Cenevre Otomobil Fuarı'nda tanıtılan Fiat 500L'nin, Türkiye pazarında biri otomatik şanzımanlı olmak üzere, iki adet Multijet II dizel motor ve ayrıca yenilikçi Turbo Twinair motor da dahil olmak üzere, iki adet de benzinli motor seçeneği bulunuyor.

Kendini tüm dünyada sevdiren tasarım ikonu Fiat 500;ün hatlarını, geniş yaşam alanı, fonksiyonellik ve bir SUV'un sürüş özelikleriyle birleştiren Fiat 500L'yi çok cazip şartlarla otomobilseverlerin beğenisine sunuyoruz. 500L; 1,5 metrekarelik panoramik cam tavanı, bi-color dış renk seçenekleri, sürücünün kullanım alışkanlıkları doğrultusunda verimli sürüş önerileri geliştiren Eco:Drive Live teknolojisi, 5.4 inçlik dokunmatik multimedya ekranı ve daha birçok teknolojik özelliğiyle, kendini özel, farklı ve daha özgür hissetmek isteyenlerin hayran kalacağı bir otomobil olacak

500X, 500’ü tüm dünyada bir ikon haline getiren değerlerin dışavurumudur. Sağlamlık, yüksek performans, konfor ve sosyallik onda İtalyan tasarımının baştan çıkarıcılığıyla buluşur.

Mükemmellik, daima mükemmelin peşinde koşmakla elde edilir.500X, Dünya Klasında Üretim (WCM) sertifikasyonunda gümüş madalya seviyesine çıkarak dünyanın en verimli üretim sahalarından biri olduğu tescillenen Melfi'deki SATA tesislerinde üretilir. Bu tesis, kısaltılmış üretim zinciri ve ergonomik proses tasarımı ile hem verimlilik hemde işçi sağlığı ve iş güvenli ği konusunda global bir örnek teşkil etmektedir.

Size en yakın

Birmot Şubesi!

Size en yakın şubemiz için lütfen listeden bir il seçiniz...