Birmot 2. El Garanti Hakkında

8 Yaş 180.000 Kilometre limitlerinde ve kriterlere uygun her marka binek araca, 12 ay sınırsız kilometre olarak verilir. Yol Yardım Hizmeti 7 gün 24 saat garanti süresince mevcuttur.


Motor


Subab iticileri (hidrolik ayarlı olanlar dahil), emme ve egzost subabları (yanık olanlar hariç), yayları ve gaydları, silindir kapağı (çatlak veya tamir görmüşleri kapsamaz), silindir kapak contası (taşlanmışlar hariç), eksantrik mili ve iticileri, triger kayışı, dişli ve zinciri, yağ pompası, piston ve segmanları, silindir gömlekleri, piston kolları, piston kol burcu ve rulmanı, krank mili ve yatakları, emme manifoldu, volan ve çemberi. Yakıt kalitesi sebebiyle oluşan kurumlanmalar ve bunların neticesinde ortaya çıkan performans ve motor problemleri ve EGR, oksijen sensörü arızaları gibi arızalar bu kapsamın dışındadır. Bakım eksikliğinden veya gecikmesinden kaynaklanabilecek arızalar (hava debimetresi, antifriz azlığı gibi) kapsam dahilinde değildir. Triger kayışı, üretici firmanın önerdiği program dahilinde değiştirildiği geçerli belgeler ile ispatlanırsa garanti kapsamına girer.

Düz Şanzıman


İç vites dişlileri, senkromeç sarıları ve yuvaları, vites seçicileri, şaftlar, rulman ve burçları ve transfer dişlileri.

Otomatik Şanzıman


İç şaftlar, dişliler, frenleme bandları, redüktör, yağ basınç pompası, yatak ve burçları, servo ve plakası, transfer dişlileri.

CTX


Planeter dişliler, redüktör dişliler, şaftlar, değişken bobinler, basınç halkaları, iç contalar, rulman ve burçlar.

Tork Konvektörü


Her hangi bir mekanik iç bölüm arızası durumunda.

Diferansiyel


Ayna mahruti ve pinyon dişlisi, dişliler, şaftlar, rulman ve burçlar.

Sarf Malzemeleri


Yağ, yağ filtresi ve antifriz, sadece garanti kapsamında yer alan parçaların arızalanması sonucu değiştirilmesi gerekli ise poliçe kapsamındadır.

Soğutma Sistemi


Radyatör, su pompası, termostat, soğutma fanı .

Araç Teminatları


Yol kenarı yardım organizasyonu Ulaşım 60 km
Aracın çekilmesi 100 €
Aracın kullanılamayışı nedeniyle konaklama 50 € / Gece - Max. 2 Gece
Daimi İkametgaha geri dönüş veya yolculuğa devam seyahati Sınırsız
Onarılan aracın nakli Sınırsız
Onarılan aracın alınması için seyahat Sınırsız
Aracın emanet ve muhafazası 100 €