İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

Alfa Romeo Kış Bakım Kampanyası

Birmot Alfa Romeo Yetkili Servislerinde Araçlarınızın Yedek Parça, Aksesuar ve İşçiliklerinde %20 İNDİRİM! Üstelik Alfa Romeo Logolu Şemsiye Hediye…

Birmot Alfa Romeo Yetkili servislerinde yapacağınız tüm mekanik işlemler, Yedek parça,orijinal aksesuar ve işçilikte %20 indirim uygulanacaktır. KDV Dahil 1.300 TL ve üzeri mekanik servis harcaması bulunan müşterilerimize marka logolu şemsiye hediye edilecektir. Uzatılmış Garanti Kontratlarında ise %30’a varan indirim, Acil Yol Yardım paketi %50 indirimle 99 TL avantajları sunulacaktır. TOFAŞ kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Servis işlemleri için belirtilen tutarlara KDV Dahildir.

Tüm Alfa Romeo müşterilerimizin araçlarına ücretsiz ve koşulsuz profesyonel dezenfeksiyon işlemi!

Ücretsiz dezenfeksiyon işlemi bakteri ve virüslere karşı korunmada uyguladığımız etkili bir yöntemdir. Düşük basınçlı bir sprey veya iyonizer cihazı ile aracınızdaki tüm temas yüzeylerine (kapı iç panelleri ve iç/dış el tutamakları, koltuk oturak ve sırtlıkları, paspaslar, torpido üstü ve bagaj içine) 30-40 cm mesafeden uygulanır. Uygulama hem insan sağlığına hem de aracın torpido, kapı içi trim parçaları, koltuk gibi parçalarına zarar vermeyecek nitelikte onaylı profesyonel dezenfektan sıvısı ile yapılmaktadır. Aracınız toplamda 10 dakikalık sürede dezenfeksiyonu yapılmış olarak teslime hazır hale getirilir. Uygulamadan faydalanmak için Alfa Romeo Yetkili servislerinden “ücretsiz dezenfeksiyon işlemi” randevusu almanız yeterli olacaktır. Serviste işlem yaptırma koşulu bulunmamaktadır.

• Ücretsiz dezenfeksiyon hizmeti.
• Mekanik işlem, yedek parça, aksesuar ve işçiliklerde %20 indirim.
• Uzatılmış garantide %30'a varan indirim.
• 99 TL'ye Acil Yol Yardım Paketi
• 1.300 TL ve üzeri mekanik servis harcamalarına Alfa Romeo logolu şemsiye hediye!

Kampanya 8 Kasım-11 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyalar farklı kampanyalar ve indirimlerle birleştirilemez. Alfa Romeo kampanyaları durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.