Avantajı kendinden büyük.

Doblo ailesi genişliyor, seçenekler çoğalıyor!

• Yeni 1.4 Fire motoru ile 3 farklı motor seçeneği
• Sınıfında tek: Arka tam bağımsız süspansiyon konforu
• Otomatik klima, elektrikli katlanan aynalar, ısıtmalı ön koltuklar
• Sürücü ve yolcu ön ve yan hava yastıkları, hız sabitleme ve arka park sensörü
• 1.6 Mjet 120 HP motor ve 320 Nm tork ile sınıfının en atak ve en güçlüsü

Şimdi Doblo 1.4 motor seçeneği, 5.000 TL peşinat ayda 1.820 TL taksit avantajıyla…

DOBLO COMBI 1.3 EASY 5.000 TL PEŞİNATLI KREDİ ÖDEME TABLOSUTablodaki taksit tutarı 2018 model yılı 0 km Doblo Combi 1.3 Easy modelinin kredi kullandırımına örnektir. Kredi kampanyası nakit indirimden faydalanılması durumunda kullanılamaz. Kampanya uzatılmış garanti ürünü ile birlikte geçerlidir. Tablodaki maliyet oranlarına, tüm yasal vergi/fonlar ve ticari kullandırımlı kredilerde maksimum 690 TL olan kredi tahsis ücreti dahildir. Tahsis ücreti kredi tutarına dahil değildir. FIAT ve Koç Fiat Kredi önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

DOBLO COMBI 1.6 PREMIO PLUS 5.000 TL PEŞİNATLI KREDİ ÖDEME TABLOSUTablodaki taksit tutarı 2018 model yılı 0 km Doblo Combi 1.6 Premio Plus modelinin kredi kullandırımına örnektir. Kredi kampanyası nakit indirimden faydalanılması durumunda kullanılamaz. Kampanya uzatılmış garanti ürünü ile birlikte geçerlidir. Tablodaki maliyet oranlarına, tüm yasal vergi/fonlar ve ticari kullandırımlı kredilerde maksimum 690 TL olan kredi tahsis ücreti dahildir. Tahsis ücreti kredi tutarına dahil değildir. FIAT ve Koç Fiat Kredi önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

DOBLO CARGO 1.3 5.000 TL PEŞİNATLI KREDİ ÖDEME TABLOSUTablodaki taksit tutarı 2018 model yılı 0 km Doblo Cargo 1.3 modelinin kredi kullandırımına örnektir. Kredi kampanyası nakit indirimden faydalanılması durumunda kullanılamaz. Kampanya uzatılmış garanti ürünü ile birlikte geçerlidir. Tablodaki maliyet oranlarına, tüm yasal vergi/fonlar ve ticari kullandırımlı kredilerde maksimum 690 TL olan kredi tahsis ücreti dahildir. Tahsis ücreti kredi tutarına dahil değildir. FIAT ve Koç Fiat Kredi önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

DOBLO COMBI 1.4 FIRE SAFELINE 5.000 TL PEŞİNATLI KREDİ ÖDEME TABLOSUTablodaki taksit tutarı 2018 model yılı 0 km Doblo Safeline 1.4 modelinin kredi kullandırımına örnektir. Kredi kampanyası nakit indirimden faydalanılması durumunda kullanılamaz. Kampanya uzatılmış garanti ürünü ile birlikte geçerlidir. Tablodaki maliyet oranlarına, tüm yasal vergi/fonlar ve ticari kullandırımlı kredilerde maksimum 690 TL olan kredi tahsis ücreti dahildir. Tahsis ücreti kredi tutarına dahil değildir. FIAT ve Koç Fiat Kredi önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

2017 VE 2018 MODEL ARAÇ KOŞULLARI VE KREDİ TABLOSUTabloda yer alan bilgiler 2017 ve 2018 model 0 km FIAT Doblo modelleri için geçerlidir. Kampanya uzatılmış garanti ürünü ile birlikte geçerlidir. Kredi kampanyası nakit indirimden faydalanılması durumunda kullanılamaz. Tablodaki faiz oranları ve taksit tutarları ticari kullandırıma örnektir. Tablodaki maliyet oranlarına, tüm yasal vergi/fonlar ve ticari kullandırımlı kredilerde 690 TL olan kredi tahsis ücreti dahildir. Tahsis ücreti kredi tutarına dahil değildir. Hususi kullandırımlı krediler için yetkili FIAT bayisi ile görüşebilirsiniz. FIAT ve Koç Fiat Kredi önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi www.kocfiatkredi.com.tr’dedir.

Kampanya, 3 - 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında, 2017-2018 model 0 km Doblo Combi ve Doblo Cargo modellerinde uzatılmış garanti alımıyla birlikte geçerlidir.