JEEP® MARKASININ DNA’SINDAN DOĞDU

Jeep® Cherokee üstün yol tutuşu, performansı, yakıt ekonomisi, sınıfının en iyi 4X4 özelliği ve birinci sınıf özel teknolojisiyle sınıfında çıtayı yükseltiyor. Bu özellikler, hem stil hem de Jeep DNA’sını beraber isteyenlerin beklentisini aşıyor. Verimli bir performans göstermesi için mükemmel bir şekilde boyutlandırılan Jeep® Cherokee, efsanevi Jeep markasının DNA’sıyla daha da ileri gidiyor.

ÖDÜNSÜZ KALİTE

Cherokee, Jeep® serisini eşsiz ve şık bir stille tanıştırıyor. Tüm detaylara şöyle bir göz atın; yumuşak malzemelerin oldukça fazla kullanıldığı, ayrıcalıklı ve emek verilmiş bir iç mekan keşfedeceksiniz. Heykel gibi yontulmuş akışkan şekiller, yüksek kaliteli malzemeler, yenilikçi renk ve malzeme seçimleri, ince bir ustalık, en gelişmiş teknoloji ve özelliklerin sofistike birleşimi. Bu eşsiz mükemmellik dünyası sizin tarafınızdan keşfedilmeyi bekliyor.

LONGITUDE - LIMITED - TRAILHAWK

Cherokee’nin efsanevi mirasını onurlandıran sportif ve agresif gövdesi gelecek için tasarlandı: Görünümü, titiz ve seçici gözler için bile olağanüstü görünüyor. Cherokee güçlü bir duruşa, tekerlerden gövdesine kadar agresif bir orantıya ve yollara hükmeden bir görünüşe sahip.

2.0 MULTIJET II TURBO DİZEL MOTOR

Yeni 2.0-litre turbo dizel motor, daha önce Jeep® Cherokee üzerinde kullanılan 2.8 litre turbo dizel motorla karşılaştırıldığında yüzde 30 oranında yakıt tüketimi azalmasına katkı sağlayan Multijet II teknolojisine sahiptir. CO2 emisyonları da önemli derecede azaltılmıştır ve sonuç olarak 154 g/km elde edilmiştir.2.0-litre Multijet II motoru 170 beygirgücü sağlar ve 1750 devir gibi düşük devirlerde dahi elde edilen 350 Nm tork sayesinde güç, yakıt tüketimi ve emisyon azaltılması alanında olağanüstü bir denge sunar. Vites değişimi sayısını azaltmak ve sürüş keyfini artırmak için maksimum esneklik sağlar.

3.2L Pentastar® V6 BENZİNLİ MOTOR

Yeni 3.2-litre Pentastar V-6 motoru, ünlü 3.6-litre Pentastar V-6 motorunun ilk türevidir ve daha geniş hacimli selefinin endüstride takdir kazanan verimlilik, güç ve iyileştirme özelliklerinden birebir faydalanmaktadır. Bu özellikler; bir önceki V6 motoru ile karşılaştırıldığında yüzde 30 yakıt ekonomisi iyileşmesi ile beraber; azaltılmış “gürültü, titreşim, sertlik” (NVH) değerleri, daha yüksek güç çıkışının (litre başına 84,2 beygirgücü) olağanüstü balansı ile iyileştirilmiş bir sürüş deneyimi sağlar.

İç Özellikleri
Cherokee kataloğu için tıklayın.
Fiyat listesi için tıklayın.