İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

Fiat Doblo Cargo

DAHA İYİ BİR YOL ARKADAŞI

Gününüzü daha verimli ve keyifli geçirmek İçin daha iyi bir iş ortağı yok. 3 farklı gövde seçeneğiyle Doblo Cargo, sınıfında tek. Yeni Doblo Cargo’nun standart, uzun şasili Maxi ve hem uzun şasi hem de yüksek tavan seçeneklerini bir arada sunan Maxi XL gövde tipleriyle artık istediğiniz performansı ve konforlu çalışma ortamını yakalayabilirsiniz.

DAHA FONKSİYONEL DAHA PRATİK

Tasarım pratiklikle buluştuğunda, hem konforunuz artar hem de işinizin kalitesi. Doblo Cargo şimdi üçlü koltuğu ve koltuk altı saklama alanıyla daha akıllı, usb ve bluetooth’lu Uconnect radyosuyla daha teknolojik ve sınıfının en iyi (5,4 m3’lük) yükleme hacmiyle daha kullanışlı.

DAHA FONKSİYONEL DAHA VERİMLİ

Doblo Cargo hem sınıfının en iyisi hem de en iyi iş ortağı. Yükleme ve boşaltmayı kolaylaştıran alçak eşikleri, 5,4 m3’e varan yükleme hacmi, 1 tonu aşkın yük kapasitesi ve 3,4 m’ye ulaşan iç uzunluğu ile Yeni Doblo Cargo her tür kullanım için ideal.

DAHA YÜKSEK PERFORMANS

Yol tutuşu ve sürüş konforu açısından sınıfının en iyisi o. Motoru, çift bağlantılı süspansiyonu, geliştirilmiş şanzımanı ve debriyajı sayesinde yeni Doblo Cargo ile sürüş her durumda sorunsuz ve konforlu. Yeni Doblo Cargo, hem kısa hem de uzun mesafelerdeki etkileyici performansı, her hızda daha yüksek tork gücü ve yakıt tasarrufuyla farklı profesyonel gereksinimler ve kullanım türleri için ideal yol arkadaşınız.

İç Özellikleri
Doblo Cargo kataloğu için tıklayın.
Fiyat listesi için tıklayın.