İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

Fiat Doblo Panorama

GÖZ ALICI TASARIM

En iyisi olmak için çalışıyorsan, görünüşün de öyle olmalı. Modern tasarımlı ön ızgarası, tamponları, inceltilmiş eğimli tavanına uyumlu kaputu, yenilenen farları ve arka stop lambalarıyla Yeni Nesil Doblo daha da karizmatik.

GENİŞ İÇ HACİM

İster yükle doldurun ister ailenizle birlikte gezmeye gidin. Yeni nesil Doblo’da değer verdiğiniz her şey için yer var. Geniş iç hacmi, yükleme kolaylığı sunan formu ve ergonomik kapı kolları ile Doblo’nun her noktasına erişmek son derece kolay.

KONFOR VE TEKNOLOJİ

Konfor, ticaretin patronların olmazsa olmazı. Dokunmatik ekranlı multi medya sistemi, çocuk aynası ve elektrikli camlar ile teknoloji ve konfor bir arada.

YÜKSEK PERFORMANS

Yeni Nesil Doblo’nun yüksek performansı ve dayanıklılığıyla benzersiz 4 farklı turbo dizel motor seçeneği ve comformatic şanzımanı ile tüm yükünüzü zahmetsizce taşıyın.

DOBLO TREKKING

10 mm yükseltilmiş şasisi ön ve arka tampon koruması, özel tasarlanmış Trekking logosu ve 16” elmas kesim alaşım jantlarıyla Fiat Doblo trekking şimdi daha karizmatik.

Doblo Panorama kataloğu için tıklayın.
Fiyat listesi için tıklayın.