İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

Fiat Ducato Minibüs

YENİ NESİL VERİMLİLİK

Yeni Ducato Minibüs’ün sınıfının en düşük maliyetlerine sahip olmasının arkasında, verimli ve çevre dostu bir motora sahip olması yatıyor. Yeni Ducato Minibüs böylece hem çok daha az yakıyor hem de benzersiz kalitesinden ödün vermiyor.

YENİ NESİL KALİTE

Alanındaki 30 yıllık tecrübesi ve son nesilde yapılmış olan 10,5 milyon km’den fazla deneysel testler sayesinde Ducato Minibüs, kalite, sağlamlık ve güvenilirlik çıtasını yeni bir seviyeye çıkardı. Performansı ve dayanıklılığı artırılan fren sistemi, aynı zamanda gürültüyü de azaltacak şekilde tasarlandı. Ducato’nun yeni pedal ünitesinin önceliği ise sürücünün zahmetini azaltmak ve konforu çok daha ileri taşımak. Uzatılan debriyaj ömrü ise Ducato Minibüs’ün ağır yüklerin altından çok daha kolay kalkabilmesini sağlıyor.

YENİ NESİL MOTOR

Ducato Minibüs’te her iş tipi için, sarfiyat ve emisyon değerleriyle etkin, dinamik ve çevre dostu bir motor var. Ducato Minibüs’ün ikinci nesil 130 Multijet dizel motorunda vites geçiş göstergesi özelliği de standart olarak yer alıyor. Daha yüksek verim için Ducato Minibüs, 6 ileri manuel vitesi ile her tür kullanıma uygun performans sunuyor.

YENİ NESİL GÜVENLİK

En ileri kontrol ve güvenlik teknolojileriyle tasarlanan Yeni Ducato Minibüs’te maksimum güven duygusu, yüksek sürüş performansıyla birleşti.

İç Özellikleri
Ducato Minibüs kataloğu için tıklayın.