İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

Fiat Egea Hatchback

GENİŞ İÇ HACİM VE KONFOR

Egea Hatchback bir hatchback otomobilden beklemeyeceğiniz büyüklükteki iç hacmiyle vücudu destekleyen, yüksek kalitedeki kumaş ya da opsiyonel deri döşemeli koltukları ve akıllıca düşünülmüş iç tasarımıyla yolculuklarınız için ezber bozan konforu garantiler.

SINIFIN EN BÜYÜK BAGAJI

Hayatınızı kolaylaştırmak üzere tasarlanan Egea Hatchback, 440 litreye varan bagaj kapasitesiyle segment standartlarını yeniden belirliyor. Artık tatil planlarınızda bütün valizlerinize yer olacak.

GÜÇLÜ PERFORMANS

Benzersiz yol tutuş, düşük yakıt tüketimi ve düşük karbon salınımı. Fiat Egea Hatchback, benzinli ve ikinci nesil Multijet teknolojili dizel motor seçenekleriyle farklı güç arayışında olanlara farklı çözümleri benzersiz yakıt tüketimiyle sunar.

HAYALLERİN ÖTESİNDE GÜVENLİK

Standart 6 hava yastığı, yokuş kalkış destek sistemi, acil fren destek sistemi gibi özellikleri de içeren son nesil ESC. Tüm bunların yanında 200 km/s hıza kadar kaza riskini tespit ederek sizi uyaran ve gerekirse otomatik fren yapabilen aktif güvenlik sistemlerini yalnızca hızı değil, önünüzdeki araçla takip mesafesini de koruyan Adoptif Hız Sabitleme Sistemi’ni sınıfında ilk kez standart donanımlar arasında sunuyor.

Egea Hatchback Kataloğu için tıklayın.
Fiyat listesi için tıklayın.