İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

Fiat 500 Living

TARZINA DAHA FAZLA YER AÇ

Fiat 500L Lİving ile 500 ailesi tarzından hiç ödün vermeden büyümeye devam ediyor. 4 metre 35 santimetre uzunluğu üçüncü koltuk sırasıyla 5+2 oturma düzeni ve sınıfının en geniş kabiniyle hayatı dolu dolu yaşamak için daha fazla olanak yaratıyor.

DAHA FAZLA ALAN DAHA FAZLA ESNEKLİK

Arka koltukların hareketliliği sayesinde oldukça genişleyebilen bagaj kapasitesi ikinci sıra koltukların da yatmasıyla birlikte 1590 litre gibi oldukça iddialı bir hacme ulaşıyor.

DAHA FAZLA TEKNOLOJİ DAHA FAZLA EĞLENCE

Tarzını fazlasıyla yaşayabilmen için 500L Living, 5” dokunmatik geniş ekranlı U-Connect multimedya teknolojisini sunuyor. Bluetooth, USB, AUX-IN çıkışlı müzik sistemi akıllı telefonlarla sesli çağrı yapmaya, sesli mesajları okumaya ve müzik listesi dinlemeye izin veriyor.

DAHA ÇOK SEÇENEK, DAHA ÇOK GÜÇ

500 L Living 1,3 multijet ve 1,6 multijet dizel motor seçenekleri, start & stop ve yakıtın en verimli şekilde yanmasını sağlayan enjeksiyon sistemiyle yakıt tüketimi ve zararlı gaz salınımlarının azalmasını sağlıyor.

Fiat 500L Living kataloğu için tıklayın.
Fiyat listesi için tıklayın.