İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

FIAT’ınıza Gözümüz Gibi Bakıyoruz

Şimdi Birmot FIAT servislerinde 3 yaş üzeri FIAT’ınıza özel 370 TL’den başlayan fiyatlarla Ekonomik Bakım, 240 TL’den başlayan fiyatlarla yağ bakım fırsatları sizi bekliyor! Üstelik servis işlemlerinizde Yapı Kredi World’e özel 8 taksit ve ücretsiz dezenfeksiyon hizmeti ayrıcalıklarıyla.

• EKO Bakım 370TL’den, Yağ Bakım 240 TL’den başlayan fiyatlarla!

FIAT Yol Arkadaşım üyesi olan ve aracı 3 yaş üzeri olan müşterilerimize uygun fiyatlı Eko Bakım ve Yağ Bakım fırsatları sunulmaktadır. Ekonomik (Eko) Bakım; Yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi, motor yağı ve motor tipine bağlı olarak yakıt filtresi değişimi ile Eko bakım işçiliğini içermektedir. YAĞ Bakım; Yağ, yağ filtresi değişimi ve Yağ bakım işçiliğini içerir. YAĞ Bakım paketleri 1.3 motor tipli araçlarında, EKO Bakım paketleri ise Egea, Fiorino, Doblo, Ducato, Linea, 500L, Punto, Bravo, Marea, Albea, Palio, Tempra, Tipo modellerinde Euro 6, Euro 5 veya Euro 4 standardında 1.3, 1.4 ve 1.6 ve 2.3 motor tipli araçlarda sunulmaktadır. Kampanya kapsamı uygun fiyatlı bakım içeriği oluşturulan setlerle sınırlıdır ve aracınıza uygunluğu ile ilgili detaylı bilgi için Birmot FIAT yetkili servisleri ile irtibata geçiniz. Kampanya FIAT Yol Arkadaşım üyeliği gerektirmektedir, play store veya app store üzerinden FIAT Yol Arkadaşım uygulamasını cep telefonunuza indirerek ücretsiz üye olabilir ve aracınızla ilgili pek çok bilgiye uygulama üzerinden ulaşabilirsiniz.

• Yapı Kredi World’e özel 8 taksit!

Yapı Kredi World’e özel 8 taksit imkanı ;5+3 veya 5 taksit+1 ay taksit erteleme imkanı sunulmaktadır.

• Tüm FIAT müşterilerimizin araçlarına ücretsiz ve koşulsuz profesyonel dezenfeksiyon işlemi!

Ücretsiz dezenfeksiyon işlemi bakteri ve virüslere karşı korunmada uyguladığımız etkili bir yöntemdir. Düşük basınçlı bir sprey veya iyonizer cihazı ile aracınızdaki tüm temas yüzeylerine (kapı iç panelleri ve iç/dış el tutamakları, koltuk oturak ve sırtlıkları, paspaslar, torpido üstü ve bagaj içine) 30-40 cm mesafeden uygulanır. Uygulama hem insan sağlığına hem de aracın torpido, kapı içi trim parçaları, koltuk gibi parçalarına zarar vermeyecek nitelikte onaylı profesyonel dezenfektan sıvısı ile yapılmaktadır. Aracınız toplamda 10 dakikalık sürede dezenfeksiyonu yapılmış olarak teslime hazır hale getirilir. Uygulamadan faydalanmak için Birmot FIAT Yetkili servislerinden “ücretsiz dezenfeksiyon işlemi” randevusu almanız yeterli olacaktır. Serviste işlem yaptırma koşulu bulunmamaktadır.

Kampanyalar 5 Ocak- 31 Mart 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Servis randevularınızı randevu.fiat.com.tr adresinden veya Fiat Yol Arkadaşım uygulaması üzerinden alabilirsiniz. FIAT kampanyaları durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi için Birmot Fiat Yetkili Servisleri veya Birmot İletişim Merkezi: 444 3 300 ile irtibata geçebilirsiniz.