İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

Fiat Fiorino Combi

YENİLENEN FIORINO COMBI İHTİYAÇLARINIZI BİLİR

Yukarı açılan kapısıyla yükleme ve görüş rahatlığı sağlayan Fiorino Combi 3. Sıradaki camıyla da daha ferah bir iç ortam yaratıyor. Çıkarılabilen arka koltukların yanı sıra tek parça katlanabilir ve çift parça çıkartılabilir koltuklarıyla da gerekli anlarda daha büyük taşıma kapasitesi ve hacim sunuyor.

FIORINO COMBI DİKKAT ÇEKMEYİ BİLİR

Fiorino combi tasarımı ve gövde renkleriyle tarzını zirveye taşıyor. Dinamik ve modern dış tasarımı, piano black dış dikiz aynaları, kapı kolları, özel tip yan süs çıtaları, tavan rayları ve 16” jantlarıyla yenilenen Fiorino Combi ilk bakışta asaletini hissettiriyor.

FİORİNO SİZİ RAHAT ETTİRMEYİ BİLİR

Hız sabitleme sistemi dokunmatik radyosu, ısıtmalı koltukları ve şarj amaçlı USB girişiyle yenilenen Fiorino, size hak ettiğiniz yaşam kalitesini aracınızın içinde veriyor. Yenilenen gösterge paneli, direksiyonu ve koltuk döşemeleriyle de şıklığını daha ileriye taşıyor.

FIORINO’DA HER YOLCULUK KOLAY VE EĞLENCELİ

Türkiye haritalı navigasyonu dileğiniz her yerde önünüze seriyor. 5” dokunmatik ekranlı multimedya sistemiyse radyonun yanı sıra USB/ AUX girişleriyle dilediğiniz multimedya cihazınızı sisteme bağlamanıza olanak tanıyor.

İç Özellikleri
Fiorino Combi kataloğu için tıklayın.