İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

Fiat Fiorino Panorama

FİORİNO DİKKAT ÇEKMEYİ BİLİR

Dinamik ve modern dış tasarımı, piano black dış dikiz aynaları, kapı kolları, özel tip yan süs çıtaları, tavan rayları ve 16” jantlarıyla yenilenen Fiorino Combi ilk bakışta asaleti hissettiriyor.

HER YOLCULUK KOLAY VE EĞLENCELİ

Türkiye haritalı navigasyonu dilediğiniz her yeri önünüze seriyor. 5” dokunmatik ekranlı multimedya sistemiyse radyonun yanı sıra USB/ AUX girişleriyle dilediğiniz multimedya cihazınızı sisteme bağlamanıza olanak tanıyor. Üstelik entegre bluetooth telefon bağlantısı özelliğiyle telefonunuzun gelen aramalarını direksiyon üzerindeki tuşlarla yanıtlama ve ekranda görüntüleme imkanı veriyor.

SINIFINDA TEK! DAHA SESSİZ VE DAYANIKLI

Yorulmadan rahat yolculuk için otomatik ve manuel vitesleri birleştiren comfortmatic otomatik vites teknolojisi.

FİORİNO TEMPONUZU BİLİR

Katlanan koltukları ve kolayca açılan kapılarıyla tüm yükünüzü alıyor, kompakt yapısıyla sizi diğer ticarilerin gidemeyeceği her yere kolayca götürür.

İç Özellikleri
Fiorino Panorama kataloğu için tıklayın.
Fiyat listesi için tıklayın.