İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

Fiat Fullback

FULL KAPASİTE

Fullback üç kelime ile; çevik, kullanışlı ve durdurulmaz. Siz ve işiniz için en ideal araç. 1,52 m yük bölümü uzunluğu, 3,1 tonun üzerinde çekme kapasitesi, 1 tonun üzerinde yük kapasitesine sahip.

ARAZİ PERFORMANSI

Fullback 4*4 araçlarda elektronik seçim butonuyla kolaylıkla 2 çekerden 4 çekere geçiş sağlanabiliyor. Fullback’te olağanüstü off-road performansı sağlayan ve asfalt yollardan kaygan patikalara kadar çok farklı yüzeylerde kolay kullanım ve sürüş hâkimiyeti için 4H modunda ön ve arkaya giden tork dağılımını kontrol eden merkezi diferansiyel kilidi yer alıyor.

MOTOR SEÇENEKLERİ

Fullback 150 HP ve 180 HP’lik tamamen alüminyum dizel motorları, 6 ileri manuel ve 5 ileri otomatik şanzıman seçenekleriyle sunulmaktadır.

FULL KONFOR

Fullback’te hiçbir şey şansa bırakılmadı: Ergonomik koltuklar, mükemmel bir şekilde havalandırılan, ses geçirmeyen ve sınıfının en geniş hacmine sahip iç kabin ve ideal görüş sunan sürüş pozisyonu. Fullback’te her şey daha konforlu bir sürüş için düşünüldü.

İç Özellikleri
Fullback kataloğu için tıklayın.
Fiyat listesi için tıklayın.