İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

Maserati Ghibli

İŞTE HEYECANIN TARİFİ

Ghibli temiz hatları, göz alıcı ve hayali yakalayan heykeltıraşlığı ile ilham ve coşku vermek için doğmuş bir arabadır. Uzun kaputu, alttaki müthiş kuvvetli motoru işaret ederken ön panjur ve klasik üçlü madalyonu ile işte bu Maserati dedirtmektedir.

OLAĞANÜSTÜ PERFORMANS, MÜKEMMEL KONTROL

Ghibli, sürücünün bütün komutlarına anında tepki veren, sahip olduğu üstün çeviklik özelliğiyle övünmektedir. Sekiz ileri ZF şanzımanından, İkiz Turbo V6 motoruna kadar her açıdan olağanüstü özelliklere sahip Maserati, araç performansını ve sürüş keyfini en üst seviyeye çıkaracak şekilde ustalıkla işlenmiş ve tasarlanmıştır.

YÜKSEK TEKNOLOJİYE SAHİP BENZERSİZ ÖZELLİKLER

Ghibli’nin yüksek seviyedeki standart özelliklerinin yanı sıra, isteğe bağlı özelliklerin olduğu çok geniş bir alan bulunmaktadır. Bunların başında, Bowers &Wilkins veya Harman Kardon işbirliğinde tasarlanan birinci sınıf ses sistemiyle dünyaca meşhur Ermenilda Zegna modaevi tarafından tasarlanan dünyanın en göz alıcı ve şık otomobil iç dizaynı gelmektedir.

SPOR SEDAN SEGMENTİNİN KİŞİSELLEŞTİRİLMESİNDE YENİ BİR KONSEPT

Ghibli, spor sedan segmentinde müşteriye özel tasarım konseptinde devrim yaratarak sürücünün arzu ve tercihlerindeki tüm sınırları ortadan kaldırmaktadır. Ön ve arka koltuklarda standart olarak üç renk deri kullanılmış olup, orijinal iki tonlu bir kombinasyon oluşturmak amacıyla aracın torpido ön paneli, gösterge tablosu çerçevesi ve kapı kolçakları üzerinden yanlara doğru, yine bu tarz bir deri uygulaması yapılabilmektedir.

LÜKSÜN ZİRVESİ

Kontrol paneli ve merkezi konsolun pürüzsüz ve şık hatlarıyla, yumuşak deri döşemesi Ghibli’nin iç tasarımını tarif etmektedir. Kendine özgü ilave dokunuşlar oluşturacak şekilde, iç panel ve kapılar boyunca deri uygulama seçenekleri bulunmaktadır. Bu da içerdeki herkesi ince bir lüksün zirvesine taşıyan iki tonlu bir renk kombinasyonu meydana getirmektedir.