İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

Alfa Romeo Giulia

KUSURSUZ ALFA ROMEO

Efsanevi “trilobe” markanın tutkunları için cezbedici bir çağrıdır. İşte Alfa Romeo tarzı. Giulia’yı şekillendiren tarz. Dengeli ağırlık dağılımı ve arkadan itiş özelliği ile iki aks arasında yer alan motoru ve mekanizması tüm gücünü yola yansıtmasını sağlıyor. Onun özü, güç ve harekettir.

KISACA SÜRÜCÜ ODAKLI

Yeni Giulia’nın kokpiti sürücüyü tüm ergonomik özelliklerinin merkezine koyacak şekilde tasarlanmıştır. Uyumlu, görünmez insan-makine hattı gösterge paneli, odometre, vites kutusu ve direksiyon simidi üzerinde tam kontrol sağlar. Her bir unsur form, fonksiyon ve güzelliğin tüm duyuları hedef alan aynı yoğun deneyimin bir parçası olduğu eşsiz İtalyan Tarzı ile geliştirilmiştir.

İNOVATİF DUYGULAR GELİŞTİRMEK

Yeni Giulia güvenlik ve yeni nesil bilgi–eğlence sistemi için son teknolojiye sahip olsa da, gereksiz eklentiler geride bırakılmıştır. Araçtaki tüm kontrollerin anlaşılması ve kullanımı kolaydır. Bu da sürücünün tüm dikkatini mükemmel bir insan-makine ilişkisi kapsamında emniyetli bir şekilde yola ve sürüşe verebilmesini sağlar: bu sayede araç ile sürücü arasındaki bağlantı herhangi bir sınır tanımaz.

MİNİMUM AĞIRLIK İÇİN DOĞAL TASARIM

Yeni Giulia, ultra-hafif malzemelerin yaygın bir şekilde kullanılması sayesinde harika bir güç/ağırlık oranına sahip olacak şekilde tasarlanmıştır: Tahrik şaftı için karbon fiber ve kaporta, kapı, motor, süspansiyon ve fren kaliperleri için alüminyum kullanılmıştır. Bu seçimler sayesinde çok daha yüksek bir verimlilik ve daha iyi sürüş dinamikleri elde edilip, yakıt tüketimi ve emisyonda belirgin bir düşüş sağlanır.

RÜZGAR TARAFINDAN TASARLANDI

Yeni Giulia aerodinamik geliştirme çalışmalarında gösterilen kararlılık ile rüzgar tünelinde yapılan kapsamlı çalışmalar sayesinde 0,25 seviyesinde bir Cd değerine sahiptir. Özellikle de gövde altı koruması ile dağıtıcı aracın altındaki hava akışını ve arkadaki aerodinamik akış yönetimini geliştirir ve bu sayede türbülansları azaltıp daha yüksek bir dinamik verim sağlar.

İç Özellikleri
Giulia kataloğu için tıklayın.
Fiyat listesi için tıklayın.