İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio

GÖRÜNÜŞ İLE DURUŞUN BİRLEŞTİĞİ AN

Yeni Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio'nun detayları gerçek bir süper otomobilin özelliklerine sahiptir. Ergonomik ve üstün hafiflikteki Sparco* koltukları, teknoloji, konfor ve yan destekleri bir araya getirir.

Direksiyon en kaliteli deri ile kaplıdır ve benzersiz bir detay içerir: her sürüşte, Yeni Giulia Quadrifoglio'ya olan gerçek sevginizi tutuşturan “start” tuşu.

*Sparco koltukları opsiyonel olarak sunulmaktadır.

DRAMASIZ AMA DRAMATİK

Yeni Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio tasarımı, gereksiz drama olmaksızın dramatik bir etki bırakacak şekilde yaratılmıştır. Temel özelliklerle karakterize edilmiş güçlü bir kimliği vardır: "Trilobe ızgara" (ikonik üçgen ızgara), sert kaput tasarımı ve kaslı görünüm. Tavan, kaput, arka spoiler ve yan eteklerde büyük ölçüde karbon fiber kullanımı, yeni Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio'ya üstün yarış ruhu katar. Arkadan itiş ve ideal 50/50 ağırlık dağılımı, kusursuz bir sürüş deneyimi yaşatırken, uzun bir ön kaput ve çok geniş bir ön panel tasarımı sunar.

SON TEKNOLOJİ İNOVASYONLAR

Yeni Giulia Quadrifoglio’nun arkasındaki teknoloji performansı arttırmak ve harika bir sürüş hissi sağlamak için yaratılmıştır. İnsan/makine bileşimi sürücünün vücudunun, zihninin ve kalbinin doğal bir uzantısı olacak bir araç yaratabilmek için her zaman inovasyonların merkezindedir.

EN GELİŞMİŞ GÜVENLİK İNOVASYONLARI

Yeni Giulia Quadrifoglio saf sürüş duygularını en iyi güvenlik sistemleri ile birleştirip sürücü ve yolcuların rahat ve konforlu olmasını sağlar. Yaya tespit fonksiyonlu Otonom Acil Durum Fren Sistemi (AEB) ile Ön Çarpışma Uyarı Sistemi (FCW), Şerit Değiştirme İkaz Sistemi (LDW), Hız Sınırlayıcılı Seyir Kontrolü, arka çapraz yol tespiti ve dinamik şerit çizgili arka görüş kamerası özellikli Kör Nokta Uyarı Sistemi (BSM) ve park sensörleri standart olarak mevcuttur.

KALP BİR KASTIR

Yeni Giulia Quadrifoglio’nun kalbi 2,9 V6 bi-turbo motordur. Motor 2500 ile 6500 devir arasında 510 HP – 600 Nm tork üretir.
Bu yeni motor Ferrari ile yakın bir iş birliği içinde geliştirilmiştir. Tamamen alüminyum malzeme ile yapılan motor, son derece güçlü ama son derece hafiftir.

İç Özellikleri
Giulia Quadrifoglio kataloğu için tıklayın.
Fiyat listesi için tıklayın.