İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

Alfa Romeo Giulia Veloce

BENZERSİZ ALFA ROMEO

Giulia Veloce ilk bakışta fark edilecek estetik özelliklerine sahiptir: ön tamponda dikkat çekici Alfa Romeo trilobunu (üçgen ızgara) ön plana çıkarmak için daha büyük bir hava girişi, parlak siyah gündüz farları ile 35kW Bi-Xenon farlar. Arkada ise yarış teknolojisi ile donatılmış yeni ve özel bir tampon: en iyi aerodinamik verimini sağlamak için bir hava dağıtıcısı.

YENİ BİR HIZ ALGISI

Giulia Veloce en üstün sürüş deneyimlerinden birine sahiptir. Kabin sürücüyü çevreleyecek ve Alfa Romeo’nun sportif ruhunu sürücüye hissettirecek şekilde geliştirilmiştir. Bu his ayrı ısıtmalı sportif koltuklar, perfore deri kaplama ve gösterge paneli, orta tünel ve gösterge panelinde gerçek alüminyum detaylar gibi bu model için seçilmiş olan özel ve yüksek kaliteli malzemelerle sağlanmaktadır. Tüm bunlar Giulia Veloce’nin sportif ruhunu ön plana çıkartır.

YENİ DİNAMİK HİSSE KAPILIN

Giulia Veloce mümkün olan en iyi performans, verim ve güvenlik için gerçek zamanlı araç dinamiği yönetimi sağlayacak şekilde tasarlanmış bir yenilikçi isteğe bağlı tüm tekerleklerden çekiş sistemi olan yeni Q4 ile donatılmıştır.

RAKİPSİZ BİR OTOMOBİL DENEYİMİ İÇİN

Yeni Giulia Veloce 8.8” renkli geniş ekranla erişilen, gösterge paneline mükemmel bir şekilde entegre edilmiş olan ve döner kumanda ile kontrol edilen yeni nesil bir bilgi-eğlence sistemi ile donatılmıştır. Bu sistemde radyo, MP3, aux-girişi, Bluetooth®, gelişmiş ses tanıma, direksiyon simidi kontrolleri ve eller-serbest telefon görüşmesi özellikleri bulunmaktadır. Buna ek olarak 7” TFT renkli gösterge paneli de sürücüye sürüş hakkında kesintisiz ve kullanışlı bilgiler sağlamaktadır.

5 YILDIZLI GÜVENLİK

Giulia Veloce en gelişmiş güvenlik sistemleri ile donatılmıştır. Entegre Fren Sistemi (IBS) frenin anında etki etmesini sağlayan ve sınıfının en iyisi frenleme mesafesi olan 100km/s hızdan 0 hıza 38 metrelik mesafenin elde edilmesine katkıda bulunan benzersiz bir yenilikçi elektro-mekanik çözümüdür. Yaya tespit özelliğine sahip Ön Çarpışma Uyarı Sistemi (FCW) + Otonom Acil Durum Fren Sistemi (AEB) ile Şeritten Değiştirme İkaz Sistemi (LDW) sistemleri de olası çarpışmaları yenilikçi sensör sistemleri ile önlemek için standarttır.

İç Özellikleri
Alfa Romeo Veloce kataloğu için tıklayın.
Fiyat listesi için tıklayın.