İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

Alfa Romeo Giulietta

MÜKEMMELİYET YENİ BİR BEDEN KAZANDI

Yeni sportif dış gövde detayları, en uygun araç-içi deneyimi, yeni kabin rötuşları ve geliştirilmiş motor serisi: Giulietta kendini bir kez daha geliştirdi. Daha da sportif. Daha da Alfa Romeo.

HAFİF BEDEN, AĞIR PERFORMANS

Giulietta’nın sportif karakteri özgün Alfa Romeo sürüş keyfi için zamanı yenen zarafetine yakışıyor: bu İtalyan başyapıtını keşfedin.

ALFA ROMEO’NUN ÖZGÜN DOĞASI

İlk bakışta fark edersiniz: gerçek Alfa Romeo DNA’sını yansıtan ızgarasından başlayarak, tamponlardaki Alfa kırmızı şekiller, farlardan büyük egzozlara sahip arka sportif tampona kadar uzanan ve her alaşımlı tekerlek boyutuna göre yeni bir tasarıma geçen karbon görünüm işlemi, Giulietta’daki her bir inovasyon İtalyan spor tutkusundan gelmektedir.

YENİ BİR HİSSE HOŞ GELDİNİZ

Giulietta’nın kabini yeni malzeme ve rötüşlerle yenilenmiştir. Gösterge paneli yuvası yeni mat siyah doku, orta tünelde siyah ayrıntılar ve yeni kaplamalarıyla kendinizi her gün yolun kahramanı gibi hissetmenizi sağlayacak.

İNSAN VÜCUDUNUN BİR UZANTISI

Alfa Romeo Giulietta’daki tüm yenilikler, aracın performansını geliştirmek ve sürücüye eşsiz sürüş duyguları yaşatmak üzere tasarlandı. Giulietta’daki tüm teknolojileri keşfedin.

İç Özellikleri
Giulietta kataloğu için tıklayın.
Fiyat listesi için tıklayın.