İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

Jeep Grand Cherokee

SAHNEYE HÂKİM OLUN

Limited'den Summmit'e kadar her Jeep Grand Cherokee versiyonu; 7'li ön izgara ve yeni güçlü, modern ön stil, LED gündüz farları, viraj ici aydınlatmalı sis farları, akıllı depo kapağı olmak üzere en ince ayrıntıya kadar seçkin bir tarza sahip.

CAZİBEYE GERİ DÖNÜŞ

Jeep ® Grand Cherokee ’nin arka kısmı, daha geniş yeni LED aydınlatmalı arka stop lambalara, aerodinamik özellikleri arttırmak için daha geniş bir spoylere ve daha iyi arka görüş sağlamak için yeniden şekillendirilen bagaj kapağına sahip. Alt arka kısımda modele özgü çift egzoz ucu, tüm Limited, Overland ve Summit modellerinde standart olarak bulunuyor.

MÜKEMMELLİĞİN YENİ SEVİYESİ

Sofistike yeni Summit modeli, kenarları sağlamlaştırılan ve Premium Natura Plus deri döşemeli ısıtmalı koltuklara, eşsiz bakır, krom kaplamalara ve kaliteli ahşap vurgulara sahip olan daha lüks ve davetkâr bir iç mekâna sahiptir. Mükemmeliyete olan bağlılığımız, deri kaplı orta konsola, kol dayanağına ve yeni vites topuzuna da taşındı.

KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLEN GÖSTERGE PANELİ

Başkaları sadece peşinizden gelmeyi hayal ediyorken siz liderlik ediyorsunuz. Üstün TFT teknolojisine sahip ve tüm donanım seviyelerinde standart olarak sunulan, sürücünün ayarlayabileceği yeni 7 inç’lik çoklu görüntü ekranı, kişisel ayarların ve grafiklerin düzenlenmesine imkân sağlıyor. Tam bir hız göstergesi, navigasyon sistemi, Selec-Terrain® sistemi, Quadra-Lift® sistemi ve detaylı araç bilgileri, ileri düzeyli gösterge paneline entegre edilmiştir.

DAHA FAZLASINI GÜVENLE TECRÜBE EDİN

Efsanevi Jeep® araç özellikleri, Selec-Terrain® çekiş kontrol sistemi ile artıyor ve size, kar da dâhil olmak üzere tüm koşullarla başa çıkabilmek için beş farklı model sunuyor. Çekiş, aynı zamanda Quadra-Trac II® veya Quadra-Drive® II 4WD sistemleri ile geliştiriliyor. Ayrıca, Jeep® Quadra-Lift® havalı süspansiyon, optimum sürüş performansı için beş farklı yükseklik ayarına sahiptir.

ÖNDEN ÇARPIŞMA UYARISI

Çarpışma etkisini azaltma özelliğine sahip “Önden Çarpışma Uyarısı”, öne dönük radar sensörünü kullanarak, araç başka bir araca çok yaklaştığında bu durumu tespit eder ve sürücünün aracın çarpışma yaşamasını önlemek için hangi eylemi gerçekleştirmesi gerektiğini belirlemesi konusunda uyarır.

İç Özellikleri
Grand Cherokee kataloğu için tıklayın.
Fiyat listesi için tıklayın.