İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

Hakkımızda

Koç Topluluğu’nun kurucusu merhum Vehbi Koç tarafından, 1928 yılında Ankara’da “Ford Motor Company” acenteliğinin alınmasıyla, Koç Holding’in ilk otomotiv sektörü yatırımı olan Otokoç Otomotiv’in temelleri atılmıştır.

Otomotivle ilgili tüm çözümleri tek çatı altında müşterileriyle buluşturan, Türkiye’nin lider otomotiv perakendecisi, araç kiralama ve araç paylaşımı şirketi Otokoç Otomotiv; otomotiv perakendeciliğinde Otokoç, Birmot, Otokoç Sigorta, Otokoç Parça, Otokoç İkinci El, Lastick; araç kiralamada Avis, Avis Filo, Budget, Zipcar ve Payless markalarıyla faaliyet göstermektedir. Otokoç Otomotiv, Türkiye dahil 9 ülkede hizmet vermektedir. Yurt dışında faaliyette bulunduğu ülkeler; Yunanistan, Ukrayna, Macaristan, Azerbaycan, Kazakistan, Gürcistan, Kuzey Kıbrıs ve Kuzey Irak’tır.

Kurulduğu günden beri, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini ön planda tutan Otokoç Otomotiv, “Ulaşım çözümleri sunan, yenilikçi, küresel yol arkadaşınız olma” vizyonu ile müşterilerine en kaliteli ve en yenilikçi hizmeti sunabilmek için her alanda kendini yenilemekte ve geliştirmektedir.