İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

Jeep Compass

STİL TANIMLAMASI

Yeni Jeep Compass'ın dış tasarımı, yeni ve cesur bir adım atacak şekilde etkileyici ve duygulu. İkonik Jeep sembolü olan efsanevi yedili ızgara, kompakt SUV modele taze ve yenilikçi bir kişilik vermek için yeniden tasarlandı.Jeep Compass'a yükseltilmiş sofistike bir görünüş veren, saldırgan ve anında fark edilen duruşuyla dengelenen krom DLO kaplama arka camın etrafını sarar.

MÜKEMMEL İÇ TASARIM

Biçimlendirilmiş koltuklar, yüksek kaliteli malzemeler ve ikonik Jeep unsurları ile ince zevkin ve zerafetin geleceğine adım atın. Yepyeni Jeep Compass'ın içi, konforunuz için şekillendirilmiştir. Geleneksel SUV sürüş deneyimini unutun, deri kaplı koltuklarda renk seçenekleri, en son yenilikler ve daha fazlası ile zenginleştirilmiş yeni bir deneyime kucak açın.

EN SON TEKNOLOJİ

Jeep Compass, yeni, dördüncü nesil Uconnect™ sistemleri, bir dizi eller serbest iletişim, eğlence ve navigasyon özellikleri sağlar. Akıllı telefonunuzdan sonuna kadar faydalanın ve Uconnect™ 8.4” de bulunan yeni özellikleri ile bağlantıda kalın. Apple CarPlay™, iPhone kullanıcılarının Apple Haritalar, mesajlar, telefon ve Apple Müzik'e erişmelerine müsaade eder. Android Auto™, eller serbest ses kontrolüne, Google Haritalar ve Google Play Music'e kolay ve güvenli erişim sağlar.

PERFORMANSLI MOTORLAR

Yeni Jeep® Compass dizel ve benzinli motor seçenekleri sunuyor. 4x2 için 6 ileri vitese sahip manuel şanzıman ve 4x4 performansı için 9 ileri vitesli otomatik şanzıman bulunuyor.

İç Özellikleri
Jeep Compass kataloğu için tıklayın.
Fiyat listesi için tıklayın.