İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

JEEP COMPASS ZİRVEYE ULAŞMANIN EN GÜZEL YOLU

Şubat Ayına Özel İndirimler ve Kredi Avantajlarıyla Showroom'larda!

Şubat ayında 100.000 TL kredi için % 1,75 faiz ve 12 ay vade ile ödeme planından faydalanmak veya kendinize uygun ödeme planını oluşturmak için Birmot Showroom'larımıza bekliyoruz.

%1,75 faiz oranı 2018 model yılı 0 km Compass modelinde geçerli olup, hususi kullandırımda aylık maliyet %2,19, yıllık maliyet %29,63’dür. Hususi kullandırımlı kredilerde bir defaya mahsus ve peşin olmak üzere, istihbarat ücreti olarak kredi tutarının %0,5’i (350 TL) + BSMV (Kredi Tahsis Ücretinin %5’i; 17,50 TL) alınır. İlanda belirtilen kampanya koşulları Jeep ve Koç Fiat Kredi’nin onayı ile geçerlilik kazanır. Jeep ve Koç Fiat Kredi’nin önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya 02-28 Şubat 2019 tarihleri arasında geçerlidir.