İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

Maserati Levante

LÜKSÜN YENİDEN TANIMLANDIĞI OLAĞANÜSTÜ ÖZELLİKLERE SAHİPTİR

Lüks ve macera tutkusunun bir arada bulunduğu Levante, en zorlu koşullarda dahi olağanüstü performans sunarken, öte yandan en yüksek konfor seviyesini de bünyesinde barındırmaktadır. Ne iç hacminde ne de performans değerlerinde hiçbir eksiklik bulunmamaktadır. Tüm versiyonlarında, sekiz vitesli şanzıman ile gerçek anlamda sürüş keyfine varabilmeniz için Maserati’ye özel akıllı Q4 AWD ve tork yönlendirme sistemi bulunmaktadır.

GERÇEK BİR HİKAYEYE DAYANAN SOYAĞACI

Levante, kurulduğu 1914 yılında bu yana İtalya’nın kalbinde yer alan Maserati tarafından tasarlanmış ve ustalıkla işlenmiş her aracı birbirinden ayıran tutkunun, sofistike mühendisliğin ve ayrıcalıklı duruşun vücuda geldiği benzersiz bir SUV’dir.

MASERATI ŞARTLARINDA SPOR KULLANIM

Levante, önünde her ne olursa olsun, en zorlu arazi ya da hava koşullarında sizi istediğiniz yere götürmek ve istediğiniz faaliyetleri gerçekleştiriyor olmanızı sağlamak adına tüm bu koşulların üstesinden gelmektedir.

HEDEFLERİNİZİ YÜKSELTİN

Maceracı bir yaklaşımın en yüksek noktasıdır. Levante, çığır açan, Q4 akıllı dört çeker sistemiyle, beş değişik kademede sürüş yüksekliği, altı seviyeli güç ve konfor özellikleriyle, gelişmiş aktif havalı süspansiyon sisteminden faydalanmaktadır. Maserati’nin geniş kitlelerce beğeni toplamış, sürekli yumuşatma varyasyonu özelliğine sahip şok emicileri olan Skyhook sistemini bünyesinde barındıran Levante, önceliğini konfor konusuna verebilmekte veya daha sportif bir karaktere bürünmektedir.

GERÇEK ANLAMDA BENZERSİZ SÜRÜŞ KEYFİ İÇİN BENZERSİZ İÇ TASARIM

Birinci sınıfı deri, kaliteli ahşap, platin görünümlü metal donanım, el işçiliği dikişler ve daha birçok özellik, Levante’nin iç tasarımındaki mükemmellik şöleninin bir parçasıdır. Levante, üstün kalitedeki yüzeylerden yüksek teknolojiye sahip aksesuarlara kadar, sadece Maserati’nin sunabildiği benzersiz bir lükse sahip bulunmaktadır.

Levante kataloğu için tıklayın.