İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

Fiat Linea

ŞEHRE YAKIŞAN OTOMOBİL

Linea modern tasarımındaki dinamik çizgileriyle şehirli kimliğini gözler nüne seriyor. Bursa’da üretilen Türkiye’nin aile otomobili Linea, tüm aileye şehrin her yerinde kendini evinde hissettiriyor.

KONFOR VE ŞIKLIĞIN BİRLEŞİMİ

Geniş iç hacmi, ergonomik koltukları, uzun diz mesafesi, ön ve arka kol dayanaklarıyla Linea’da yolculuk yapmak herkes için ayrı bir keyif. Linea tüm aileye konforu sunarken şıklıktan asla ödün vermiyor.

TEKNOLOJİ KONTROL ALTINDA

5” dokunmatik ekran üzerinden kontrol edilebilen multimedya sistemi bilgi ve eğlence dünyasını parmaklarınızın ucuna getiriyor. Bu sistem sunduğu Bluetooth bağlantısı ile telefon görüşmelerinizi yapabilme rahatlığı yaşatıyor.

SAĞLAM DURUŞ

Linea’da standart sunulan ESP, ABS, EBD, ASR, MSR, Hillholder ve HBA’nın yanı sıra gergili emniyet kemeri ve bebek koltuğu ISOFIX bağlantıları gibi birçok aktif ve pasif güvenlik unsuru bir arada bulunuyor.

YÜKSEK PERFORMANS

Multijet motorlar daha az yakıtla daha çok performans sağlıyor. Üstelik daha az karbon salınımıyla çevreyi de koruyor.

İç Özellikleri
Fiat Linea kataloğu için tıklayın.
Fiyat listesi için tıklayın.