İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

Fiat Pratico

KAMYONET DEĞİL EKMEK TEKNESİ

Pratico esnafın halinden anlıyor. Her git-gelde kazandırıyor. Size yük olmadan yükünüzü taşıyan bu ekmek teknesi, karınıza kar katıyor. Yüksek taşıma kapasitesi, manevra kabiliyeti ve ekonomik yakıt tüketimiyle işinin ehli Pratico, Türkiye’nin en pratik kamyoneti.

ŞEHİR İÇİN KÜÇÜK SİZİN İÇİN BÜYÜK BİR KAMYONET

Yeni iş ortağınız Pratico, kamyonet kategorisinin yeni üyesi. İhtiyacınız olanı taşıyor, işinizde verimliliği artırıyor. Her gün şehir içinde çalışmanız gerekiyorsa, Pratico yanınızda. Pratico’nun kompakt tasarımıyla şehir içinde rahatça hareket edin, işlerinizi kolayca halledin.

İŞİN İÇİNDE KONFOR VE TEKNOLOJİ VAR

Rahatlık ve fonksiyonellik Pratico’nun anahtar kelimeleri. Çok sayıda eşya gözü, oturma mekanını en iyi şekilde düzenliyor. 3 kişinin oturmasına imkan veren çok işlevli ön bank koltuk, altındaki 17,5 litrelik depolama bölmesiyle size mükemmel bir saklama alanı sunuyor.

Ayrıca Yeni Pratico’nun USB/AUX girişi özellikli Uconnect™ radyosu sayesinde kişisel aygıtlarınızı multimedya sistemine bağlayarak dilediğiniz müziği dinleyebilir, Blue&Me™ teknolojisiyle ellerinizi direksiyondan çekmeden, sesli komutla cep telefonunuzu kullanabilirsiniz.

İç Özellikleri
Pratico kataloğu için tıklayın.
Fiyat listesi için tıklayın.