İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

Maserati Quattroporte

KARŞI KONULMAZ STİL VE OLAĞANÜSTÜ SEVİYEDE AYRICALIK

Çok daha fazla ayrıcalık ve lüksü arayışında olan Quattroporte kullanıcıları, lider moda evi Ermenildo Zegna tarafından tasarlanan iç görünümüyle GranLusso modelinin sahip olduğu olağanüstü zenginliğini tercih edebilmektedirler. Seçkin İtalyan Zegna ipeği, kullanılan renkler ve üstün kaliteli malzemeler temelinde ince bir zevk ve zarafetin olduğu bir başyapıtı meydana getirmek üzere bir araya getirilmiş olup Maserati, dünyada bu şekilde araç içinde ısmarlama ipek malzeme kullanan tek markadır.

ISMARLAMA İPEK İÇ DİZAYN

Seçkin İtalyan Zegna ipeği, kullanılan renkler ve üstün kaliteli malzemeler temelinde ince bir zevk ve zarafetin olduğu bir başyapıtı meydana getirmek üzere bir araya getirilmiş olup Maserati, dünyada bu şekilde araç içinde ısmarlama ipek malzeme kullanan tek markadır. GranLusso modelinde, kabin içi değişikliklerinin başında, ahşap ve deri direksiyon, ahşap çerçeve, elektrikli pedallar, elektrikli arka güneşlik, dört bölgeli klima kontrolü ve ısıtmalı arka koltuklar gelmektedir.

TARZINIZI YANSITAN SPOR GÖRÜNÜM

Kullandıkları Quattroporte’nin atletik yaşam tarzını yansıtmasını isteyen daha sportif bir yaradılışa sahip kişilerce, ayrıcalıklı ve etkileyici bir model olan GranSport tercih edilmektedir. Bu modelin dış görünümünde yapılan değişikliklerin başında, ön ve arkada yeni spor tipte parlak siyah tamponlar, gövde renginde marşpiyel, 21 “ Titano jantlar ve kırmızı fren kaliperleri gelmektedir. Kabin içinde de özel spor koltuklar, direksiyon üzerinden vites değiştirme aparatı, Inox sport pedallar, yeni spor direksiyon ve Parlak siyah çerçeve, göze çarpan başlıca farklılıklar olarak sayılabilir.

HEM İÇERDE HEM DIŞARDA KARBON FİBER

Quattorporte iç ve dış karbon kısımlarıyla çok daha dinamik bir görünüme kavuşturulabilmektedir. İç aksamda direksiyon, kapı eşikleri ve iç çerçevede karbon fiber kullanılırken, dış aksamda da kapı aynaları, kapı kolları ve merkezi direklerde spor görünümlü karbon fiber kullanılmaktadır. Quattroporte için her iki paket ayrı ayrı veya birlikte sipariş edilebildiği gibi, daha sonra karbon fiber ön tampon profili ilave edilen GranSport kasa için de bu iki paket sipariş edilebilmektedir.

ÖNCELİĞİMİZ HERKESİN EMNİYETTE OLMASI

Maserati, Quattroporte’nin tasarımında emniyet konusunu öncelik sıralamasında ilk sıraya yerleştirmiştir. Araç içindekilerin mümkün olan en iyi şekilde korunmalarını sağlamak amacıyla, en son teknoloji ürünü hava yastıklarını, çok çeşitli teknoloji harikası sistem ve cihazı bünyesinde barındırmaktadır.

Quattroporte kataloğu için tıklayın.