İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

Jeep Renegade

GELMİŞ GEÇMİŞ EN KABİLİYETLİ KÜÇÜK SUV

Keşfedilecek yeni dünyalar ve tecrübe edilecek yepyeni maceralar istiyorsunuz. Jeep® Renegade istediğiniz her şeye sahip, tam istediğiniz gibi. Macera başlıyor. Hazır olun.

NEREYE GİDERSENİZ GİDİN, JEEP DNA’SI İLE EVİNDE GİBİ HİSSEDECEKSİNİZ

Jeep® mirasına sadık kalınan dokunuşları fark ettiniz mi? Geleneksel yedili ızgaradan, güçlü duruşuna kadar Jeep® Renegade kelimenin tam anlamıyla bir Jeep®. Renegade, yüksek manevra kabiliyeti sayesinde, şehirde veya arazide seyahat etmek, yeni yolları keşfetmek için mükemmel bir çözümdür.

DIŞARI ÇIK VE SÜR

Beş kişilik oturma kapasitesi, konfor sunan yenilikçi iç tasarım, fonksiyonel ve geniş bagaj hacmi, yüksek kaliteli malzemeler… Jeep® Renegade yolculuk keyfinizi katlamak için ihtiyaç duyacağınız her şeye sahip.

NE KADAR İLERİ GİDEBİLİRSİN?

Renegade Trailhawk®; «Active Drive Low » (4x4) özelliği sayesinde sunduğu Trail Rated® kabiliyeti, yerden 25 mm daha yüksek gövdesi, off road için tasarlanmış eşsiz ön-arka tamponu, alt koruması ve 17” arazi tipi alüminyum jantları, agresif lastikleriyle özgürlüğü ve zorlu arazi yollarını tecrübe etmek isteyenler için tasarlandı.

SİYAH STİCKER

Sadece Trailhawk® versiyonuna ait bir özellik olarak sunulan kaportada bulunan siyah sticker, İkonik versiyonun agresif ve sert duruşuyla bütünleşiyor.

JANTLAR VE LASTİKLER

Renegade Trailhawk® özgün 17” arazi tipi, alüminyum jantlar ve lastiklere sahiptir.

ARKA STOPLAR

Eski tip askeri benzin bidonu şeklinde tasarlanmış kendine özgü arka stoplar, Renegade’ın kendine özgü stilinin önemli bir parçasını oluşturuyor.

İç Özellikleri
Renegade kataloğu için tıklayın.
Fiyat listesi için tıklayın.