İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

Alfa Romeo Stelvio

YENİ BİR BAŞLANGICIN HEYECANI

Kurulduğu günden beri Alfa Romeo, araç sürüş şeklimizi değiştirme gücüne sahip modeller yaratmıştır: hayranlık yaratan mühendislik harikaları ve eşsiz tasarım. Alfa Romeo bugün, 106 yılı aşkın geçmişi ile yeni bir dönüm noktasına imza atıyor, Stelvio en yüksek beklentileri karşılamak için geliyor.

EŞSİZ DUYGULAR

Bir SUV, gerçek bir performans aracı ile aynı duyguları hissettirebilir mi? İşte Stelvio, bu soruya cevap vermek için geliştirildi.Hakim bir sürüş konumu ile alçak ağırlık merkezi birleşimi gerçek bir ayrıcalıktır. Stelvio'nun direksiyonundayken SUV dünyasında yeni bir çağın başladığını hissedeceksiniz.

EŞSİZ OLMAK İÇİN TASARLANDI

Aşırı hafiflik, sıradışı direksiyon hissi ve optimal dinamik denge yeni bir beden buluyor. Yenilikçi platformu sayesinde Alfa Romeo Stelvio, bir performans aracının yol hakimiyetini geleneksel bir SUV'nin konforu ile mükemmel bir şekilde sentezliyor. Günlük hayatın getirdiği her şeye yer var ama uzlaşmaya yer yok.

KARARLI BİR MÜKEMMELİYET ARAYIŞI

Güvenlik ve bilgi-eğlence için geliştirilen son teknolojiler. Hafif bir gövde yapısı ve karbon fiber tahrik mili. Geniş aralıkta verimli ve üstün güç aktarma organları ve patentli dinamik çözümler. Alfa Romeo için eşsiz araç geliştirme yaklaşımına sadık kalan başka bir inovasyon harikasına imza atma vakti geldi. Alfa Romeo'nun sunduğu Stelvio,  duygusal faktörleriyle SUV tarihini yeniden şekillendiriyor.

İç Özellikleri
Stelvio kataloğu için tıklayın.