İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

Yeni Jeep Compass lansmana özel Tech Pack ve Panoramic Pack hediyesine ek ve avantajlı faiz seçenekleri ile Birmot Jeep Showroom’larında

Panoramic Pack: Çift Bölgeli Otomatik Sunroof, 19‘’ Elmas Kesim Alaşımlı Jantlar

Tech Pack: 360°Görüş Kamerası, Hands Free Otomatik Bagaj Kapağı, Arka Çapraz Kör Nokta Algılama Sistemi

* %1,55 faiz oranı 2021 model yılı 0 km tüm Yeni Compass modelinde geçerli olup tacirlerde aylık maliyet %1,66 yıllık maliyet %27,03; hususi kullandırımda aylık maliyet %1,89 yıllık maliyet %32,13’dür. Tacirlerde bir defaya mahsus ve peşin olmak üzere yasal vergiler dahil 1.167 TL, hususi kullandırımlı kredilerde bir defaya mahsus ve peşin olmak üzere, istihbarat ücreti olarak kredi tutarının %0,5’i (1.000 TL) + BSMV (Kredi Tahsis Ücretinin %5’i; 50,00 TL) alınır. İlanda belirtilen kampanya koşulları Jeep ve Koç Fiat Kredi’nin onayı ile geçerlilik kazanır. Jeep ve Koç Fiat Kredi’nin önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya 2 Temmuz – 2 Ağustos 2021 tarihleri arasında geçerlidir.

Kredi kampanyasından faydalanabilmek için uzatılmış garanti yaptırılması zorunludur.