İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

YENİ JEEP® RENEGADE DEĞİŞİME AYAK UYDUR

Yeni Jeep Renegade Eylül ayına özel 15.000 TL takas desteği ve %0 faiz avantajıyla.
Eylül ayı boyunca eski otomobilini Jeep yetkili satıcılarına getirenler, hayallerindeki Jeep ile yola çıkıyor! Eylül ayında 15.000 TL takas desteği ve % 0 faiz avantajıyla Yeni Jeep Renegade sahibi olabilirsiniz.
Eylül ayında 50.000 TL kredi için % 0 faiz avantajıyla ödeme planından faydalanmak veya kendinize uygun ödeme planını oluşturmak için Birmot Showroom’larına bekleriz.

Yasal Metin: % 0 faiz oranı 2019 model 0 km Renegade Longitude modelleri için geçerlidir. Tablodaki maliyet oranlarına, tüm yasal vergi/fonlar ve hususi kullandırımlı kredilerde tablodaki sırasıyla, maksimum 262,50 TL- 393,75TL - 525TL olan kredi tahsis ücreti dahildir. Tahsis ücreti kredi tutarına dahil değildir. Jeep ve Koç Fiat Kredi önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya 30 Eylül 2019 tarihine kadar geçerlidir.